9
9
MAKSUTTOMIA EXTRA-KURSSEJA
0183013178 Kehonhuolto ja venyttely
ti 1.9.2020 klo 18.00-19.00
AKK, liikuntatila 115
Anne-Mari Lehtinen
0183013179 Kehonhuolto ja venyttely
ke 2.9.2020 klo 19.00-20.00
Wellamo, Sammonkatu 8, lk 405
Minna Lindevall
0183013180 FasciaMethod
ti 1.9.2020 klo 18.00-19.00
Wellamo, Sammonkatu 8, lk 405
Niina Hujanen
0183013181 Iloa joogasta B
ke 2.9.2020 klo 11.15-12.45
Wellamo, Sammonkatu 8, lk 405
Opettaja avoin
0183013182 Vinyasa flowjooga
ke 2.9.2020 klo 16.30-17.45
Wellamo, Sammonkatu 8, lk 405
Mia Kröneck
0183013183 Lounaspilates
to 3.9.2020 klo 12.15-13.00
AKK, liikuntatila 115
Sari Berggren
0183013184 FasciaMethod
to 3.9.2020 klo 13.00-14.00
AKK, liikuntatila 115
AMK Sari Berggren
0183013185 Liikkuvuutta ja rentoutta
fasciakäsittelyllä
pe 4.9.2020 klo 10.00-11.30
Wellamo, Sammonkatu 8, lk 405
Merja Palomäki
0183013186 Elastisuutta elämään
pe 4.9.2020 klo 13.15-14.45
Wellamo, Sammonkatu 8, lk 405
Merja Palomäki
0183013187 PowerBalance– voimaa ja
kehonhuoltoa
pe 4.9.2020 klo 16.00-17.00
AKK, liikuntatila 115
Kimmo Vainio
ASIKKALA
038301156 Kuntopiiri kuntosalilaitteilla
ma 31.8.2020 klo 13.00-14.00
liikuntahalli, Mari Honkala
038301157 Kuntosaliharjoittelu ohjatusti
ma 31.8.2020 klo 14.00-15.00
liikuntahalli, Mari Honkala
038301158 Kuntojumppa Kurhila
ma 31.8.2020 klo 17.15-18.15
Länsi-Asikkalan koulu
Mari Honkala
038301159 Kahvakuulatreeni
ti 1.9.2020 klo 17.30-18.30
liikuntahalli, Mari Honkala
038301160 Miesten kuntoliikunta
ti 1.9.2020 klo 18.30-19.30
liikuntahalli, Mari Honkala
038301161 Tasapainoileva lihaskunto
ke 2.9.2020 klo 17.30-18.30
Honkarinne, peilisali
Mari Honkala
038301162 Kuntonyrkkeily Honkarinne
ke 2.9.2020 klo 18.30-20.00
Honkarinne, peilisali
Mari Honkala
038301163 Kuntonyrkkeily Kurhila
to 3.9.2020 klo 18.30-20.00
Länsi-Asikkalan koulu
Antti Niittylä
038301164 Kuntojumppa ja kehonhuolto
to 3.9.2020 klo 18.10-19.40
Vesivehmaan koulu
Sari Rantanen
038301165 Lapsen (3-5v) ja aikuisen
liikuntatunti
to 3.9.2020 klo 17.15-18.00
Vesivehmaan koulu
Sari Rantanen
HOLLOLA
048301140 Tuolijumppa
ma 31.8.2020 klo 13.15-14.00
Hollolan uimahalli, monitoimisali
Merja Palomäki
048301141 Kevyt vesijumppa A
ma 31.8.2020 klo 14.30-15.00
Hollolan uimahalli, allastilat
Merja Palomäki
048301142 Liikuntarajoitteisten
vesijumppa
ma 31.8.2020 klo 15.10-15.40
Hollolan uimahalli, allastilat
Merja Palomäki
048301143 Kevyt vesijumppa B
ma 31.8.2020 klo 15.50-16.20
Hollolan uimahalli, allastilat
Merja Palomäki
048301144 Kuntojumppa
ma 31.8.2020 klo 19.30-20.45
Miekkiö, Kisala
Jarno Ruotsalainen
048301145 Tuolijumppa Hämeenkoski
ti 1.9.2020 klo 12.00-13.00
Seurala, sali, Merja Palomäki
048301146 Kevyt kuntojumppa ja
kehonhuolto Hämeenkoski
ti 1.9.2020 klo 13.00-14.00
Seurala, sali, Merja Palomäki
048301148 Kuntopiirimix
ke 2.9.2020 klo 18.00-19.00
Salpakankaan koulu, päiväkodin liik.tila
Jarno Ruotsalainen
048301149 Kuntojumppa
ke 2.9.2020 klo 17.00-18.00
Kalliolan koulu, liik.sali, Lohko1
Sari Rantanen
048301150 Naisten kevyt sykejumppa
to 3.9.2020 klo 10.30-11.30
Hollolan uimahalli, judosali
Merja Palomäki
048301151 Miesten kevyt jumppa ja
kehonhuolto
to 3.9.2020 klo 11.30-12.30
Hollolan uimahalli, judosali
Merja Palomäki
048301152 Kevyt kuntojumppa ja
kehonhuolto
to 3.9.2020 klo 14.30-15.30
Kalliolan koulu, B106 näyttämö
Merja Palomäki
048301153 Kevyt kuntojumppa ja
kehonhuolto
to 3.9.2020 klo 16.00-17.00
Paimelan koulu, liikuntasali
Merja Palomäki
048301154 Kehonpainoharjoittelu
Hämeenkoski
to 3.9.2020 klo 19.10-20.10
Hämeenkosken Koskihalli, Lohko 3
Laura Eifflaender
048301276 Kevyt Lavis-
lavatanssijumppa®
ti 1.9.2020 klo 11.00-12.00
Hollolan uimahalli, monitoimisali
Johanna Rajala
048301277 Lavis-lavatanssijumppa®
ti 1.9.2020 klo 12.00-13.00
Hollolan uimahalli, monitoimisali
Johanna Rajala
048301278 Lastentanssi 4-5-v.
ti 1.9.2020 klo 16.30-17.15
Kalliolan koulu, B106
Johanna Rajala
048301279 Lastentanssi 6-7-v.
ti 1.9.2020 klo 17.15-18.00
Kalliolan koulu, B106
Johanna Rajala
048301280 DanceMix 8-12-v.
ti 1.9.2020 klo 18.00-18.45
Kalliolan koulu, B106
Johanna Rajala
048301281 Lavis-lavatanssijumppa®
ti 1.9.2020 klo 18.50-19.50
Kalliolan koulu, B106
Johanna Rajala
048301282 XXL-tanssi Kalliola
ke 2.9.2020 klo 16.00-17.00
Kalliolan koulu, liikuntasali, Lohko 1,
Sari Rantanen
048301357 Kevyt kehonhuolto
ma 31.8.2020 klo 12.00-13.00
Hollolan uimahalli, judosali
Merja Palomäki
048301358 Pilates
ke 2.9.2020 klo 16.00-17.00
Salpakankaan koulu, päiväkodin liik.tila
Sari Berggren
048301359 Kehonhuolto ja venyttely
ke 2.9.2020 klo 19.00-20.00
Salpakankaan koulu, päiväkodin liik.tila
Jarno Ruotsalainen
048301360 FasciaMethod
ke 2.9.2020 klo 17.00-18.00
Salpakankaan koulu, päiväkodin liik.tila
Sari Berggren
048301361 Kehonhallinta Hämeenkoski
to 3.9.2020 klo 18.00-19.00
Päivänpaisteen liikuntasali
Laura Eifflaender
KÄRKÖLÄ
068301225 Aikuisen ja lapsen satu- ja
sirkusjumppa 3-6 -v.
pe 4.9.2020 klo 16.45-17.30
Värevintti, Erja Huovilainen
068301226 Tanssin ja sirkuksen aakkoset
9-12 -v.
pe 4.9.2020 klo 17.45-18.30
Värevintti, Erja Huovilainen
068301227 Tanssin ja sirkuksen
jatkokurssi 12-14 -v., esityksiä valmisteleva
ryhmä
pe 4.9.2020 klo 18.45-19.45
Värevintti , Erja Huovilainen
MYRSKYLÄ
078301120 Liiku lapsen kanssa 1-2-v.
to 3.9.2020 klo 13.00-13.45
Helmitarhan päiväkodin liikuntatila,
Raunamaija Lukkari-Sutinen
078301121 Liiku lapsen kanssa 2-3-v.
to 3.9.2020 klo 16.45-17.30
Helmitarhan päiväkodin liikuntatila,
Raunamaija Lukkari-Sutinen
078301122 Liiku lapsen kanssa 4-6-v.
to 3.9.2020 klo 17.30-18.15
Helmitarhan päiväkodin liikuntatila,
Raunamaija Lukkari-Sutinen
ORIMATTILA
098301160 Liiku lapsen kanssa 1-2-v.
Artjärvi
ma 31.8.2020 klo 13.00-13.45
Vuorenmäen palloiluhalli, lohko 1,
Raunamaija Lukkari-Sutinen
098301161 Liiku lapsen kanssa 3-5-v.
Artjärvi
ma 31.8.2020 klo 17.00-17.45
Vuorenmäen palloiluhalli, lohko 1,
Raunamaija Lukkari-Sutinen
098301162 Liiku lapsen kanssa 1-2-v.
ti 1.9.2020 klo 13.00-13.45
Urheilutalo, monitoimihalli
Raunamaija Lukkari-Sutinen
098301163 Liiku lapsen kanssa 3-5-v.
ti 1.9.2020 klo 16.30-17.15
Tönnön koulu, liikuntasali
Raunamaija Lukkari-Sutinen
098301164 Liiku lapsen kanssa 6-8-v.
ti 1.9.2020 klo 17.30-18.15
Tönnön koulu, liikuntasali
Raunamaija Lukkari-Sutinen
0
98301230 Lasten luova tanssi 6-8 -v.
Artjärvi
ma 31.8.2020 klo 18.00-18.45
Vuorenmäen palloiluhalli
Raunamaija Lukkari-Sutinen
098301165 Kevyt kuntosali A Artjärvi
ma 31.8.2020 klo 9.00-10.00
Artjärven kuntosali
Tiina Pekko
0
98301166 Kevyt kuntosali B Artjärvi
ma 31.8.2020 klo 10.00-11.00
Artjärven kuntosali
Tiina Pekko
098301167 Naisten ja miesten kuntosali
ma 31.8.2020 klo 16.45-17.45
Urheilutalo, kuntosali
Jarno Ruotsalainen
098301168 Kuntosalikurssi Artjärvi
ma 31.8.2020 klo 18.00-19.00
Artjärven kuntosali
Tiina Pekko
098301169 Kuntojumppa
ma 31.8.2020 klo 19.30-20.30
Kuivannon koulu, liik.sali
Tiina Pekko
098301170 Kuntojumppa
to 3.9.2020 klo 17.00-18.00
Järvikunnan koulu
Jarno Ruotsalainen
098301171 Kuntopiiri ja venyttely
to 3.9.2020 klo 18.30-20.00
Virenojan koulu
Jarno Ruotsalainen
098301172 Naisten kuntojumppa
to 3.9.2020 klo 18.30-19.30
Niinikosken Kerhola
Tiina Pekko
098301173 Miesten kuntojumppa
to 3.9.2020 klo 19.30-20.30
Niinikosken Kerhola
Tiina Pekko
098301231 Tanssi ja sirkuksen aakkoset
9-13-v.
ke 2.9.2020 klo 16.00-17.00
Tönnön koulu, liikuntasali
Erja Huovilainen
098301232 Aikuisten sirkus
ke 2.9.2020 klo 17.00-18.00
Tönnön koulu, liikuntasali
Erja Huovilainen
098301333 Kehonhuolto ja venyttely
ma 31.8.2020 klo 18.00-19.00
Orimattila Areena, monitoimisali,
Jarno Ruotsalainen
098301334 Lempeä Flowjooga
ti 1.9.2020 klo 18.50-20.05
Orimattila Areena, monitoimisali, Linda Sjöholm
PADASJOKI
108301125 Eläkeläisten kuntojumppa
Kasiniemi
ke 2.9.2020 klo 14.30-15.15
Kokkopirtti
Hennariikka Haverinen
108301126 Kuntouttavaa vesijumppa
to 3.9.2020 klo 9.00-9.45
uimahalli, Mari Honkala
108301127 Kuntopiiri kuntosalilaitteilla A
pe 4.9.2020 klo 11.00-12.00
uimahalli, Mari Honkala
108301128 Kuntopiiri kuntosalilaitteilla B
pe 4.9.2020 klo 12.00-13.00
uimahalli, Mari Honkala
108301129 Vesijumppa
pe 4.9.2020 klo 13.15-14.00
uimahalli, Mari Honkala
108301210 Lavis-lavatanssijumppa®A
ke 2.9.2020 klo 16.00-16.45
Pappilanmäen koulu, liikuntasali,
Hennariikka Haverinen
108301211 Lavis-lavatanssijumppa®B
ke 2.9.2020 klo 16.45-17.45
Pappilanmäen koulu, liikuntasali,
Hennariikka Haverinen
108301308 FasciaMethod
ke 2.9.2020 klo 18.00-19.00
Padasjoen opistotalo, taidelka,
Hennariikka Haverinen
EXTRA
EXTRA
EXTRA
EXTRA
EXTRA
EXTRA
Ilmoittautumisohjeet s. 3
EXTRA